piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

Udane zakończenie sezonu zapaśniczek

poniedziałek, 26.11.2018 18:25 , komentarze: 1 , odsłony: 555

W dniach 23-25.11 w Solcu Kujawskim odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek w zapasach. W zawodach rywalizowało 110 osób z 3 Państw – Niemiec, Rosji oraz Polski.

Powiat Dzierżoniowski reprezentowały – Paulina Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Karolina Kozłowska, Olimpia Łosyk oraz Roksana Łosyk – UKS IRON BULLS Bielawa.

Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Paulina Martyka kat. 65kh., która wywalczyła złoty medal. Srebrne medale wywalczyły Roksana Łosyk 59kg oraz Karolina Kozłowska 72kg.

Brązowy medal wywalczyła Olimpia Łosyk w kat. 53kg. W klasyfikacji drużynowej UKS IRON BULLS Bielawa zdobył III miejsce.

Cieszy mnie fakt, że na koniec sezonu potrafimy się zmobilizować. Czekaja nas jeszcze jedne zawody w bardzo mocnej, międzynarodowej obsadzie w Czarnym Boże – mówi Norbert Warchoł.

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie oraz Dolnośląskiej Federacji Sportu.

Podziękowania dla firm – Rem-sen.pl materace, Festa – Sport Dzierżoniów, Bielawska Wytwórnia Napojów oraz Domino Polska za pomoc w przygotowaniach zawodniczek do sezonu.