WALUTY
FORUM

wtorek, 22 czerwca 2021

Pauliny, Tomasza

Uczennice Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 na Mistrzostwach Dolnego Śląska w dwuboju

piątek, 2.10.2020 09:53 , komentarze: 0 , odsłony: 695

1 października w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w dwuboju (bieg na 1000 m i pływanie na 100 m). Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie reprezentowana była przez 3 zespoły dziewcząt. W starszej kategorii wiekowej rewelacyjnie wystartowały Maja Ardelli i Karolina Biały. W klasyfikacji drużynowej zdobyły srebrny medal i tytuł wicemistrzyń Dolnego Śląska. Karolina w biegu na 1000 m i w pływaniu na 100 m stylem dowolnym zajmowała 3 miejsca, co dało również 3 miejsce w klasyfikacji punktowej indywidualnie. Drugi zespół w tej samej kategorii wiekowej zajął wysokie 4 miejsce.Amelia Tkaczyk i Kalina Kusowska będą miały szansę jeszcze za rok powalczyć, gdyż są młodsze od swoich konkurentek.

W młodszej kategorii wiekowej ESP nr 7 reprezentowały: Alicja Domek i Julia Skibińska. Dziewczęta zajęły również 4 miejsce, osiągając przy tym bardzo dobre wyniki w biegu i pływaniu.