Tydzień Dziecka w PARKU TRAMPOLIN

poniedziałek, 22.5.2023 00:00 3289

CZEŚĆ TU EKIPA JUMP4U! 

Może nas kojarzycie... Działamy na terenie Dzierżoniowa już od ponad roku i dbamy o to, aby zapewnić świetną zabawę młodszym oraz starszym mieszkańcom naszego miasta i okolic. Tworząc park zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł coś dla siebie i przebywając tu czuł się bezpiecznie.

Tydzień dziecka nie będzie jak każdy inny… Czeka na Was dużo więcej atrakcji!

Malowanie twarzy, animacje, konkursy, zabawy, maskotki i wiele innych niespodzianek znajdziecie u nas w tym wyjątkowym tygodniu! A więc nie zwlekajcie i wskakujcie do naszego parku Jump4U

Do zaoferowania mamy aż pięć stref do zabawy:

  • strefa nr 1 – Jest to strefa idealna dla fanów koszykówki i nie tylko, są na niej dwa kosze do których można rzucać specjalnie przeznaczonymi piłkami, które znajdziecie na parku.
  • strefa nr 2 – Wystarczy jedno słowo… ZBIJAK! Tą grę lubi chyba każdy!
  • strefa nr 3 - AKROBATYKA! Pod okiem naszych trenerów możesz nauczyć się różnych figur i wzmocnić mięśnie ;)
  • strefa nr 4 – Aitrack… dla bardziej doświadczonych skoczków :D
  • strefa nr 5 – Basen z gąbkami! Gwarantują miękkie lądowanie!

Dla rodziców znajdzie się u nas pyszna kawa i herbata, która z pewnością umili chwile spędzone w naszym parku. A do kawki najlepiej pasują słodkie przekąski, które również są u nas dostępne ;)

Dzieci spragnione wyzwań, nauki i wrażeń? Mamy na to sposób! ZAJĘCIA MOVE4U!

Trenerzy to świetni przyjaciele i nauczyciele dla Waszych pociech! Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych trenerów, przyjemną atmosferę oraz efekty z ciężkiej pracy.

TO NIE WSZYSTKO!

Mamy także ofertę urodzinową idealną dla Waszych pociech. W ten dzień emocji nie będzie końca, a nasz animator zapewni profesjonalną opiekę i niezapomnianą zabawę! :) Dla jubilatów i gości przewidziane są konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek!

Tu możecie sprawdzić szczegóły oferty Jump 4U – Park Trampolin Dzierżoniów

Park Trampolin Jump 4U

Dzierżoniów Ul. Batalionów Chłopskich 97

Tel. 728 845 420