Teraz wodoroterapia także w Dzierżoniowie

czwartek, 14.4.2022 15:05 6110

Wodoroterapia to innowacyjna metoda terapeutyczna z wykorzystaniem wodoru molekularnego. Dotychczas dostęp do niej mieli mieszkańcy tylko dużych  miast. Cieszy zatem fakt, że od niedawna z jej dobroczynnych właściwości mogą korzystać również   mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego i okolic.

Na czym polega wodoroterapia? – pytamy Krzysztofa Sosnowkiego, który w kwietniu br. uruchomił w Dzierżoniowie gabinet z inhalacjami wodorem molekularnym.

- Jest to bezpieczna i skuteczna terapia. Wdychanie wodoru to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na zaopatrzenie naszego ciała w ten pierwiastek.  Do tej pory opublikowano setki artykułów i przeprowadzono tysiące badań nad stosowaniem wodoru w leczeniu. W chwili obecnej, wodoroterapia stosowana jest w ponad 170 przypadkach. Dzięki szerokiemu spektrum działania, stosowanie wodoru powoduje wiele pozytywnych efektów między innym: w leczeniu cukrzycy, reumatyzmu, nowotworów, chorobie wieńcowej, astmie, alergii, dnie moczanowej, a także w chorobach skóry – wylicza Pan Krzysztof.

Nie sposób przecenić zbawiennego wpływu wodoru na ludzki organizm. Terapia H2 powoduje oczyszczenie naszego organizmu z toksyn, przyspieszając metabolizm i powiększając zdolności regeneracyjne, co przekłada się na zwiększenie odporności i wzmocnienie systemu autoimmunologicznego. Wodoroterapia wspiera leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów, wpływa na obniżenie cholesterolu we krwi, poprawia trawienie, ma wpływ na odchudzanie, a także pamięć i koncentrację. 

Warto podkreślić, że inhalacje wodorem molekularnym stosowane są również w kosmetologii a nawet w regeneracji po Covid 19.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź Przychodnię Genius Loci w Dzierżoniowie przy ul. Sz. Szeregów 2c

lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 600 920 159