SZOK w Salonie DOMINO!

wtorek, 2.4.2024 00:00 1716

Niewiarygodne wręcz informacje dochodzą z Salonu Domino w Dzierżoniowie.... Poza otwarciem pięknego STUDIA KUCHNI, gdzie możecie Państwo zaprojektować piękną kuchnię w korzystnej cenie wraz z montażem, Salon wprowadza WIOSENNĄ PROMOCJĘ z niewiarygodnymi i niespotykanymi dotąd na rynku cenami dla Klientów.

Okazuje się, że bardzo higieniczną bezkołnierzową miskę wiszącą WC o nowoczesnym, smukłym wyglądzie z cienką deską "SLIM" w Domino można kupić już za 449 zł, co jest absolutnym rekordem cenowym nawet w odniesieniu do cen internetowych czy marketowych. Ale to nie wszystko...

WIOSENNA PROMOCJA DOMINO - https://inspiracje.domino.pl/strefa-niskich-cen/

- Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Słysząc od nich o zmęczeniu ciągłymi podwyżkami cen, także w asortymencie wyposażenia wnętrz postanowiliśmy przygotować ofertę bazującą nie na jednym produkcie jak często widzimy na rynku a selekcji 17 najbardziej potrzebnych Klientom wyposażającym lub remontującym swoje mieszkania artykułów. To bardzo precyzyjna selekcja produktów, właściwie koniecznych przy urządzaniu własnego domu. Mamy w niej zarówno elementy wyposażenia łazienek (np. zestaw miska wisząca + stelaż podtynkowy + przycisk za 649 zł), płytki ceramiczne (płytka 60x120 - 69 zł/m2) podłogi (np. panel AC5 - 39 zł/m2) i wiele wiele innych produktów z naszej kompleksowej oferty produktowej - mówi Artur Zjawin - kierownik Salonu Domino w Dzierżoniowie.

Salon Domino kojarzy się mieszkańcom naszego regionu z pięknymi (darmowymi) projektami łazienek oraz kompleksowością i wysoką jakością obsługi. Od niedawna Domino to rzeczywiście CAŁE WNĘTRZE W JEDNYM MIEJSCU a to za sprawą nowego, obszernego studia kuchni.

- Studio kuchni to kolejna odpowiedź naszej firmy na głos Klientów. Był to rzeczywiście jedyny brakujący do pełnej kompleksowości "puzel" w naszej ofercie. Dziś nasi Klienci mogą liczyć, że zaopiekujemy się nimi w całym procesie wykańczania. Możemy zaproponować projekt całego mieszkania i domu już razem z kuchnią, łazienką, podłogami, drzwiami, farbami i innymi dekoracyjnymi okładzinami ścian, co zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o wyborze właściwych produktów, dzięki możliwości zestawiania ich i porównywania w jednym miejscu, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami (jak widać w naszej promocji) daje pełny komfort zakupów - dodaje Artur Zjawin.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Salonu Domino, który na mapie Dzierżoniowa jest już prawie 30 lat inspirując i zmieniając wnętrza pokoleń:)