komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 19 stycznia 2020

Henryka, Mariusza

Świetny półmetek sezonu dla zawodników dzierżoniowskiego Juniora

czwartek, 2.1.2020 08:45 , komentarze: 0 , odsłony: 366
kategorie artykułu:

Jak co roku Klub MULKS JUNIOR Dzierżoniów przystępuję do organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z całego Powiatu Dzierżoniowskiego. Na co dzień w klubie trenuje 50 osób w 3 sekcjach sportowych: Zapasy, Sumo oraz Mieszanych Sztuk Walk z Brazylijskim Jiu Jitsu. Zajęcia dla wszystkich prowadzą: Norbert Warchoł, Stanisław Warchoł oraz Marzena Martyka, którzy posiadają uprawnienia oraz licencje związkowe.

W Kadrze Narodowej w zapasach w roku 2020 będą : Paulina Martyka oraz Sylwia Martyka.

W punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki zdobyliśmy 78 pkt. W tym roku zorganizowaliśmy IX Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT, Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ.

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików i Młodziczek w Zapasach oraz Mistrzostw Polski Młodziczek w zapasach.

Wyniki zawodników i zawodniczek :

Sylwia Martyka – złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Zapasach 57kg, srebrny medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach 57kg, Brązowy medal w M/n Trunieju Zapaśniczym Seniorek 57kg Wolfurt. Złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek 59kg, Członek Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w zapasach 2016 -2018 oraz 2019 Juniorek.

Paulina Martyka – srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach 65kg, brązowy medal Pucharu Polski Juniorek 57kg.złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w zapasach 68kg. Członek Kadry Narodowej Juniorek od 2017r.

Daniel Konieczny – srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach 62kgbrązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Sumo 60kg, brązowy medalista Mistrzostw Polski LZS 62kg, brązowy medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodzików w stylu wolnym 62kg, srebrny medalista OTK w Miliczu 62kg, złoty medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 57kg, srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 57kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 52kg, br azowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 57kg. V miejsce w MMM Sumo 60kg, V miejsce MMM w zapasach styl klasyczny, złoty medalista M/n Turnieju w Gogolinie 62kg

Wiktoria Szeliga – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodizczek w zapasach 54kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski LZS 54kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w zapasach 54kg. Brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 54kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Sumo 55kg, złota medalistkaM/n Turnieju Lady Open Boguszów Gorce 54kg, złota medalistka Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Cieszkowie 54kg brązowy medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 55kg złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaś niczego w Pieszycach 54kg, złota medalistka Ogólnopolskiego turnieju w Brzegu Dolnym 50kg, srebrna medalistka Ogólnopolskiego Turnieju w Krotoszynie 54kg srebrna medalistka M/n Turnieju w Bodzentynie 54kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśncizego w Bielawie 50kg, brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 54kg

Filip Bednarek – srebrny medalista Pucharu Polski Kadetów w Zapasach kat. 92kg.,brązowy medal Pcuharu Polski Kadetów 92kg, Srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski NO GI i GI, dwukrotny srebrny medalista VIII Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie kat. 81Kg juniorzy NO GI. IX miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach, Złoty medalista Mistrzostw Śląska Kadetów w zapasach 80kg, Złoty medalista Amatorskiej ligi MMA 77kg Obornuki Śląskie, Srebrny medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 92kg. Zwycięski pojedynek na gali Bitw o Dzierżoniów. Członek Kadry Narodowej Juniorów Młodszych od 2017-2018r.

Marzena Martyka – V meisjce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach 62kg

Grzegorz Mazur – brązowy medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 55kg, brązowy medalista MMM w zapasach styl klasyczny 57kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczego w Bielawie, IX miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w stylu wolnym 57kg

Milena Sawka – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w Sumo 55kg, złota medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 50kg, złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 55kg, V miejsce w Mistrzostwach Polski LZS 54kg, złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 50kg. Srebrna medalistka Ogólnopolskiego Turnieju w Cieszkowie 58kg, Brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 55kg, brązowy medal OTK w Miliczu 54kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 54kg,

Paulina Kaczorowska – V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach 50kg

Anna Czerwińska – VIII miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach 57kg,

Natalia Kołosz – brązowa medalistka Pucharu Polski Juniorek w Zapasach 59kg, srebrna medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach kat. 62Kg, IX miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach 62kg

Natalia Zając – VIII miesjce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Zapasach 65kg, VII miejse w Pucharze Polski Kadetek kat. 65Kg, X miejsce w II Pucharze Polski Kadetek 65kg, brązowa Medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach 62kg, brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 73kg

Mariusz Konieczny– srebrny medalista Mistrzostw Polski LZS 85kg, brązowy medalista MMM w zapasach styl klasyczny 85kg, brązowy medalista Mistrzostw Makroregionu Młodzików w zapasach styl wolny 85kg, VII miejsc w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sumo +75kg. złoty medalista Mistrzostw Śląska w Zapasach dzieci +66kg, srebrny medalista OTK Olsztyn 75kg, brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Cieszkowie 85kg, brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 75kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 75kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 68kg., brązowy medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Bodzentyie 68kg, brązowy medalista Ogónpolskiego Turnieju w Sieradzu 75kg, brązowy medalista M/n Turnieju Zapasncizego w Gogolinie 75kg, srerbny medal w m/n turnieju w Namysłowie +68kg, V miejsce w MMM Sumo +75kg

Michał Kaczor – brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczym w Bielawie 44kg, VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 44kg, V miejsce MMM w zapasach styl klasyczny 52kg, IX miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w zapasach w stylu wolnym 52kg, V miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików w Krośnicach 52kg

Antoni Kowalewski – brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 40kg brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 44kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bielawie 38kg. V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 41kg

Rozalia Kowalewska - srebrny medal Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 55kg.

Paweł Sołogup – złoty medalistka NO GI FIGHT w Dzierżoniowie kat. 74Kg, brązowy medalista NO GI FIGHT w Bielawie 81kg

Nikola Ostrowska- VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bielawie kat. 54Kg, X miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w zapasach kobiet 58kg,

Michał Sołogup – brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.brązowy medalista NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie kat. 66Kg juniorzy. Srebrny medal NO GI iGI Fight w Bielawie 66kg. III miejsce w NO GI FIGHT w Bielawie juniorzy 74kg.

Łukasz Leszczyński – złoty medalista NO GI I GI FIGHT w Bielawie białe pasy 81kg, udział w gali MUAI Thai Open

Dawid Kuczyński – występ na gali Mmasakra IV – walka remisowa kat. 77Kg

Szymon Szady – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.udział w gali Muai Thai Open oraz MMAsakra IV

Dominik Chorążyczewski – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.udział w gali MUAI Thai Open

Marcin Chmielewski – złoty medalista Amatorskiej Ligi MMA Oborniki Śląśkie 93kg

Sebastian Paszkowski - srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Maciej Bobrowski – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Alan Żygadło - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Michał Kopeć - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Emil Budny - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Wojtek Grygoriew - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Gratulacje dla zawodników reprezentujących nasz klub: Szymon Górny, Patryk Kierszko Daniel Goliński. Bartosz Kruk, Bartosz Pych Lipiński.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 17.1.2020 09:15
czwartek, 16.1.2020 11:17
niedziela, 12.1.2020 00:00
16
piątek, 10.1.2020 12:55
5
wtorek, 7.1.2020 14:20
poniedziałek, 6.1.2020 20:25
wtorek, 31.12.2019 09:50
1
poniedziałek, 30.12.2019 10:30
2
niedziela, 29.12.2019 11:30
8
piątek, 27.12.2019 12:25
1
poniedziałek, 23.12.2019 13:18
2
niedziela, 22.12.2019 17:25
1
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE