Sukces dzierżoniowskich policjantów na zawodach strzeleckich

wtorek, 28.9.2021 17:00 2052

25 września na strzelnicy w Tuszynie odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez International Police Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji) Dolnośląska Grupa Wojewódzka. Sukcesami mogą pochwalić się funkcjonariusze powiatu dzierżoniowskiego.

IPA - jest to niezawisłe stowarzyszenie łączące funkcjonariuszy policji z całego świata bez różnicy stopnia, wykształcenia, płci, rasy, barwy skóry, mowy i religii. Jest stowarzyszeniem neutralnym politycznie, gospodarczo, związkowo i religijnie. Na starcie zawodów zorganizowanych przez Dolnośląską Grupę Wojewódzką stanęło 20 zawodników, wśród których byli policjanci, ale też zaproszeni goście ze Straży Granicznej. Funkcjonariusze strzelali z pistoletów i karabinów. Powiat dzierżoniowski reprezentowany był przez Grzegorza Długaszewskiego i Pawła Kryczka.

Nasi policjanci wykazali się dużymi umiejętnościami strzeleckimi. Paweł Kryczek zajął I miejsce w kategorii karabin-pistolet, II miejsce w kat. pistolet i II w kat. OPEN. Grzegorz Długaszewski wygrał zawody w kategorii pistolet i był trzeci w kat. OPEN. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KPP Dzierżoniów