Sukces Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów

piątek, 1.7.2022 08:30 1062 0

Dwójka dziewcząt trenująca na co dzień w dzierżoniowskim klubie awansowała do finału Mistrzostw Świata Akrobatyki Sportowej oraz Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki Sportowej (Rzeszów International Cup), które odbyły się w Rzeszowie.

                                                                                                                         Fot: Fanapage Akrobatyka Sportowa Dzierżoniów

Oliwia Moczko Klaudia Łyczek reprezentowały klub i miasto Dzierżoniów w kategorii 2 Kobiet Youth na Mistrzostwach Świata Akrobatyki Sportowej oraz Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki Sportowej (Rzeszów International Cup), które odbyły się w Rzeszowie. W ścisłym finale zajęły ósme miejsce.

To ogromny powód do dumy, tym bardziej, że do tej pory nikt nie reprezentował z naszego miasta w tej dyscyplinie na tak wysokim poziomie. To były dobre starty naszych zawodniczek, wspaniałe przeżycie i ogrom doświadczenia i motywacji do dalszej pracy. Przez dwa lata istnienia klubu nauczyłam się, że jedyne, co możemy zrobić i co możemy kontrolować to nasza praca, wysiłek i zaangażowanie. Właśnie to próbujemy robić każdego dnia, dzień za dniem i krok po kroku. Czasami są to małe kroki, a czasami ogromne, jak ten sukces – mówi trenerka Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów Ewelina Gawłowska.

Fanpage Akrobatyka Sportowa Dzierżoniów

UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

Komentarze (0)