Srebrny medal i wysokie noty akrobatek

czwartek, 16.3.2023 15:59 584 0

Pierwsze starty w 2023 zespołów Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów przyniosły  pierwsze medale i pierwsze sukcesy podczas Super Ligi Akrobatyki Sportowej w Jaworzynie Śląskiej.

Drugie miejsce i srebrny medal z zawodów przywiózł duet Klaudia Łyczek i Oliwia Moczko. Piąte lokaty uzyskały Paulina Wojtala, Paulina Babik, Laura Ognisty i Weronika Paszkowska. Akrobatki Aleksandra Żukowska, Nasia Szady, Magdalena Włostowska, Julia Jaguś, Karolina Wójcik i Zuzanna Szlachta uplasowały się na 7. pozycji w swoich kategoriach. Natomiast na 9. miejscu ulokowały się Martyna Bar, Oliwia Żukowska, Martyna Lipowska, Maja Świtalska oraz Maja Zieja.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek. Praca zespołowa wymaga ogromnego zaangażowania, poświęcenia i systematycznego treningu na coraz wyższym poziomie oraz niesamowitej pasji do akrobatyki sportowej. Młodsze akrobatki również pracują podczas treningów, przygotowując się na Akrobatyczne Przywitanie Wiosny 2023 oraz na pierwszą edycję Acro Cup Dzierżoniów 2023.

Za sukcesami dziewcząt stoi sztab szkoleniowy, pod okiem którego zarówno zawodniczki jak i klub stale się rozwijają. Trenerami są: Ewelina Gawłowska, Bartek Turzański, Roksana Dopart, Inna Kuzmych oraz Roksana Niedziałkowska.

UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

Komentarze (0)