komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 16 listopada 2018

Gertrudy, Edmunda

Sportowa przygoda Akademii Piłakarskiej w Jarocinie

czwartek, 16.8.2018 14:45 , komentarze: 4 , odsłony: 1695
kategorie artykułu:

Odbył się już czwarty organizowany przez Akademię Piłkarską Dzierżoniów obóz sportowy, ale trzeba otwarcie przyznać, że największy i naaaaajlepszy! W tym roku wraz z ośmioosobową kadrą trenerską wyruszyło do Jarocina 84 podopiecznych z sekcji piłki nożnej i akrobatyki sportowej. Dziewczęta zostały podzielone na 2 grupy treningowe pod opieką 2 trenerek, natomiast chłopcy stanowili 5 drużyn, które trenowało 5 trenerów. Osobną jednostkę treningową stworzyli bramkarze, których indywidualny trener nie opuszczał podczas całego zgrupowania.

Wszystkiemu bacznie i nieustannie przyglądał się także nasz mentor- Pan Radosław Wyrzykowski z Elite Academy, który prowadził liczne spotkania mentalne dla zawodników i zawodniczek, natomiast trenerzy zostali poddani analizie i ocenie pracy podczas prowadzonych zajęć i treningów.

Ogólnie byliśmy widoczni wszędzie! Było też nas doskonale słychać, bo wypełniony po brzegi plan dnia nie dawał chwili wytchnienia i ciszy uczestnikom i trenerom. Wychodząc z założenia, że jest to kolonia sportowa, nastawialiśmy się na zwiększoną ilość jednostek treningowych, które dają ogromną przewagę zawodnikom i spory krok do przodu w stosunku do pozostałych sportowców, ale tez integrację z podopiecznymi poprzez spotkania oraz zabawę, zabawę i zabawę, czyli to co sportowcy też uwielbiają!

Nasze założenia wobec treningów sekcji piłki nożnej i akrobatyki zostały zrealizowane w 100%, natomiast uczestnicy byli niesamowici i dali z siebie rewelacyjne 200%!!! Nie straszna była im pogoda, palące słońce i zatrważające upały… Oni okazję i możliwości do fizycznego rozwoju wykorzystali najlepiej jak tylko mogli! Jako trenerzy, nauczyciele i opiekunowie jesteśmy pełni podziwu ich wytrwałości, zawziętości i zamiłowania do sportu. Miło nam było patrzeć na ich upór w dążeniu do wymarzonych celów i widzimy w takich momentach także włożoną ogromną pracę rodziców na co dzień.

Świetnie spędziliśmy te 7 dni w towarzystwie licznych gier, szalonych pokazów mody, wariacji wodnych i basenowych, szałowych dyskotek, fantastycznego festiwalu kolorów, spacerów czy choćby wspólnych posiłków i rozmów w międzyczasie.

Z każdym takim wyjazdem poznajemy się jeszcze lepiej, ale my też w dalszym ciągu bardzo dużo się przy nich uczymy. Bardzo cieszy nas fakt, że był to czas spędzony radośnie, gdzie uśmiech nie schodził z ich i naszych twarz a z roku na rok tych twarzy jest coraz więcej. Staraliśmy się jak mogliśmy, co w ich wypadku nie było łatwym zadaniem a przy tym wszystko odbyło się bez komplikacji i wróciliśmy cali i zdrowi. Może troszkę zmęczeni, ale szczęśliwi.

Dziękujemy Państwu za zaufanie i powierzenie opieki nad swoimi pociechami oraz wsparcie i liczne, pozytywne komentarze i opinie, szczególnie te prosto z serca.

Podziękowania należą się wszystkim sponsorom i partnerom Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów, którzy pomogli i wsparli stowarzyszenie w realizacji obozu oraz naszemu najlepszemu portalowi informacyjnemu „DOBA.PL”, dzięki któremu możemy się dzielić z Wami wszystkimi nowinami !!!

Dziękujemy!

AP! DZIERŻONIÓW!

KrsSota

 

 

Wasze komentarze

Najładniejsze akrobatki
piątek, 17.08.2018 08:47 autor: .
extra relacja!
piątek, 17.08.2018 08:24 autor: kibic
Jakieś to wszystko udawane..
czwartek, 16.08.2018 23:28 autor: Patrzę i widzę
Brawo piłakarze
czwartek, 16.08.2018 21:01 autor: czytelnik

dzisiaj, 1 godz temu
1
dzisiaj, 2 godz temu
1
dzisiaj, 2 godz temu
1
dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
czwartek, 15.11.2018 09:50
czwartek, 15.11.2018 11:56
czwartek, 15.11.2018 08:10
czwartek, 15.11.2018 08:00
1
Mati Autogaz
Mati Autogaz
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Tomograf3D
Tomograf3D
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA