Ruszyła druga edycja Metamorfozy. Do grona ekspertów dołączyli Kinga Kierszko z Magic Studia Urody oraz Fitness Club Piękni i Zdrowi

niedziela, 22.1.2023 22:50 4244

Mamy dobrą wiadomość dla Pań marzących o zmianie swojego image'u. Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Metamorfozy II z Joanną Szymoniak - osobistą stylistką i ekspertami. W poprzedniej udział wzięła Karolina Krzak, która nie kryła łez radości po przeprowadzonej metamorfozie.

 

- Do metamorfoz szukamy osób zaangażowanych i zdeterminowanych, chcących zmienić swój wygląd i nawyki – mówi kosmetolog, Kinga Kierszko, współwłaścicielka dzierżoniowskiego Magic Studia Urody. -  W ramach drugiej edycji, przeprowadzę zabieg mający na celu ujędrnienie skóry, poprawę jej sprężystości i elastyczności.  Zachęcam Panie do wypełnienia krótkiego formularza i złożenie go w Atelier Mody Joanny Szymoniak przy ul. Wrocławskiej 7 w Dzierżoniowie. Nabór trwa do 31 stycznia br.

 O Endermologii i Kindze Kierszko pisaliśmy TUTAJ

 Kogo tym razem odmienią eksperci metamorfoz dowiemy się już wkrótce, ale już teraz wiemy kto dołączył do ich grona. Są wśród nich: Kinga Kierszko z Magic Studia Urody i Fitness Club Piękni i Zdrowi. Pozostali to specjaliści z poprzedniej edycji: Atelier Mody Joanna Szymoniak, Beauty Place Karol Kotomski, Monika Turczyńska- Gocko Makeup Artist, Harmonia Piękna Anna Łyżwa- Żuławińska, Good Loock Klaudia Urzędowska, Chili Sense Paulina Olszewska oraz Łukasz Skowron.

 

- Niezależnie od metamorfoz serdecznie zapraszam wszystkie Panie do odwiedzenia Magic Studio Urody przy ul. Pocztowej 1b w Dzierżoniowie.  Oferujemy szereg zabiegów na twarz m.in. oczyszczających, dotleniających i liftingujących, mezoterapię mikroigłową, ale także zabiegi dla ciała takie jak: epilacja laserowa i endermologia. W zakresie Kosmetologii Estetycznej dużą popularnością cieszą się: zabiegi modelowania twarzy, powiększania ust, redukcji zmarszczek (BTX Effect, wypełniacze,  rewitalizacja twarzy metodą mezoterapii igłowej, likwidacja tkanki tłuszczowej metodą lipoliz oraz zabiegi rewitalizujące i odmładzające wykonane przy użyciu stymulatorów tkankowych.

 

Więcej na FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=100046447726519

 Magic Studio Urody

Pocztowa 1b

58-200 Dzierżoniów

Tel. 732-467-427

Tel. 535-228-271

 

„Dziś zrób coś czego innym się nie chce, a jutro będziesz miała to, o czym inni marzą”