Rozwiązano problem spływającej na jezdnię wody i ściółki leśnej w Pieszycach

wtorek, 21.9.2021 08:30 394 2

Po większych opadach deszczu w tym miejscu – z ulicy Leśnej na ulicę Kopernika zawsze „płynęła” rzeka ziemi, kamieni i ściółki leśnej. Prowadząc ostatnie prace drogowe w tym rejonie położyliśmy także fragment asfaltu i kanalik ściekowy odprowadzający wodę wprost do kanalizacji deszczowej z drogi i ze strumienia, gdy ten się przelewa, wprost do kanalizacji deszczowej. Ostatnie opady deszczu dość solidnie przetestowały to rozwiązanie i wygląda na to, że problem udało się rozwiązać.

UMiG Pieszyce

PATRZ: Roztopy przyczyną utrudnień w Pieszycach [ZOBACZ WIDEO]

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

środa, 22.09.2021 20:30
stasio cwaniaczek w akcji
środa, 22.09.2021 10:23
prawdziwy sukces inżynierii i myśli przewodniej, wow. To co jest...