Trwa nabór do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej "Business Primary School" w Dzierżoniowie

poniedziałek, 6.3.2023 11:23 2955

Trwa nabór do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej "Business Primary School" w Dzierżoniowie. Szkoła rozpocznie działalność przy ulicy Szkolnej 14. Rodzice, którzy szukają bezpiecznej, przyjaznej, nowoczesnej szkoły prywatnej dla swojego dziecka, na pewno przyjmą tą informację z radością. Planowane czesne zmieści się w budżecie każdej rodziny.

Dzieci rozpoczynające swoją szkolną przygodę będą mogły w naturalny, bezstresowy sposób przekroczyć kolejny próg edukacyjny. Szkoła oferuje dwa języki obce,  basen, narty, judo, warsztaty teatralne, gry biznesowe i logiczne, zajęcia z logopedą, świetlicę, zajęcia w sali sensorycznej oraz sali doświadczania świata.

Szkoła jest otwarta na przyjęcie wszystkich dzieci, w tym również ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Na co dzień współpracuje dla dobra dzieci z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną MENTOR w Bielawie.

Szkoła planuje rozpocząć funkcjonowanie od 1 września 2023r. przy ul. Szkolnej 14 w Dzierżoniowie, a wraz z rozwojem przenieść się do innego budynku- tak, by dzieci kolejnych roczników bez przeszkód mogły kontynuować naukę w jak najlepszych do tego warunkach, od klasy 1 do 8.


Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się 

30 maja 2023r. o godz. 16.30 w siedzibie placówki przy ul. Szkolnej 14 w Dzierżoniowie.

Zapisy i informacje znajdą Państwo pod nr tel. 74 834-00-04.