komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 4 sierpnia 2021

Dominika, Protazego

„Przygoda z Tatą” – ruszyły zapisy na warszawską grę miejską z okazji Dnia Ojca

czwartek, 10.6.2021 14:28 , komentarze: 0 , odsłony: 264
kategorie artykułu:

W niedzielę 20 czerwca 2021 r. na terenie Warszawy odbędzie się wyjątkowa gra miejska „Przygoda z Tatą”, która przeniesie dzieci i ich ojców na pełen przygód archipelag skarbów.  Wydarzenie organizowane jest z okazji Dnia Ojca przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Zapisy trwają!

Celem gry miejskiej „Przygoda z Tatą” jest zaproszenie ojców do wspólnej, aktywnej zabawy z dziećmi. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swojej wiedzy i sprawności dzięki zabawie w podróżników-odkrywców. Ich zadaniem będzie przeszukanie archipelagu skarbów i odnalezienie odpowiednich obiektów w centrum miasta. Na poszczególnych „wyspach” na graczy czekać będą zadania specjalne, których poprawne wykonani umożliwi zdobycie punktów. Liczyć się będą współpraca i zgranie zespołu, ale najważniejsza będzie dobra zabawa.

MIEJSCE STARTU GRY „Przygoda z Tatą”

Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca w Warszawie w okolicachŚródmieścia. Rozpoczęcie gry miejskiej zaplanowane jest na godzinę 11:00. Do zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny.Dokładne miejsce startu zostanie przekazane mailowo do zarejestrowanych uczestników.

- Nasza gra miejska „Przygoda z Tatą” to połączenie zwiedzania, mądrej rozrywki i aktywnie spędzonego czasu z dzieckiem. Intrygujące zagadki, zaskakujące zadania pozwolą przeżyć rodzinną przygodę, miło spędzić czas na świeżym powietrzu, stworzyć niezapomniane wspomnienia – powiedziała Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Na starcie każdy z zespołów otrzymapakiet startowy składający się z: karty gracza, mapy, balonów napełnionych helem oraz przypinek dla każdego członka zespołu. Tata jako kapitan drużyny otrzyma dodatkowo specjalny wielofunkcyjny komin.

- Wspólnie spędzony czas z tatąjest niezwykle ważny w życiu dziecka. Buduje więzi i daje poczucie bezpieczeństwa. Nie bez powodu mówi się, że tata jest pierwszym bohaterem syna i pierwszą miłością córki. Zachęcamy wszystkich ojców do uczestnictwa w „Przygodzie z Tatą” i podróży po archipelagu skarbów w poszukiwaniu ekscytujących przygód i wyzwań – powiedziała Barbara Socha, Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu do Spraw Polityki Demograficznej.

ZAPISY I NAGRODY

Na wszystkich uczestników zabawy czekać będą liczne atrakcje, gadżety oraz edukacyjne nagrody w postaci gier planszowych. Dla wygranego zespołu przewidziano voucher na dwudniowy, rodzinny wyjazd. Z kolei za zajęcie drugiego miejscaprzewidziano nagrodę w postaci vouchera na całodzienne rodzinne warsztaty, a zdobywcy trzeciego miejsce otrzymają vouchery na kilkugodzinne, rodzinne warsztaty.

Zapisy są dostępne pod linkiem -http://przygodaztata.pl/. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin gry będą dostępne na stronie internetowejMinisterstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do dołączanie do wydarzenia już dzisiaj!

Więcej informacji o grze i jej zasadachznajduje się na FB wydarzenia -Gra miejska #PrzygodaZTatąoraz na portalu FacebookMinisterstwa Rodziny oraz Po pierwsze Rodzina, gdzie publikowane są materiały specjalne i aktualności.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
3
poniedziałek, 2.8.2021 20:00
poniedziałek, 2.8.2021 13:34
poniedziałek, 2.8.2021 13:27
niedziela, 1.8.2021 14:24
sobota, 31.7.2021 18:00
1
sobota, 31.7.2021 22:50
3
piątek, 30.7.2021 19:00
1
piątek, 30.7.2021 16:42
4
piątek, 30.7.2021 10:00
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE