PRACA w RULMECA

wtorek, 5.2.2019 13:38 3361

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:

magazynier – kierowca wózka jezdniowego

miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

- przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru
- przygotowywanie wysyłek towaru
- dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie
- obsługa programu magazynowego
- kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych z instalacją gazową
- doświadczenie w pracy w magazynie
- umiejętność obsługi komputera i znajomość programów magazynowych
- odpowiedzialność i rzetelność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności,
- bardzo dobrą atmosferę pracy,
- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną.

pracownik działu handlowego

- obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów firmy,
- przygotowywanie dokumentacji handlowej,
- tworzenie raportów sprzedaży,
- korespondencja z zagranicznymi oddziałami firmy,
- inne prace biurowe wspomagające pracę działu handlowego.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe,
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość języka rosyjskiego mile widziana,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

specjalista ds. technicznych

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne pracowników działów związanych z produkcją,
  • współpraca z działem technologii i produkcji w zakresie bieżących zamówień,
  • praca z lokalnym zespołem oraz zdalnie z firmą holdingową we Włoszech i zakładem w Niemczech,
  • udział w tworzeniu dokumentacji/specyfikacji technicznych,
  • współudział w aktualizacji dokumentacji technologicznej,
  • udział w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • optymalizacja procesów technologicznych w oparciu o posiadany park maszynowy,
  • udział w optymalizacji procesu produkcji,
  • współudział w projektach technologicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne  (mile widziane osoby prosto po studiach),
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • znajomość MS Office, AutoCAD, Inventor,
  • uprawnienia SEP do 1 KV mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podróży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • warunki zatrudnienia uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia,
  • dostosowany do umiejętności kandydata okres wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  •  benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.