PRACA W KSIĘGOWOŚCI

piątek, 24.5.2019 12:33 4875

MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. producent wyrobów poliuretanowych, zatrudni na stanowisko:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Dzierżoniów, ul. Strefowa 16

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów księgowych, w szczególności WDT,WNT, krajowe, eksport
  • wystawianie faktur sprzedaży kraj i zagranica
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie raportów wg wewnętrznych standardów
  • obsługa procesu płatności
  • udział w zamknięciu miesiąca, audytach.

Wymagania:

  • Znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • Wykształcenia ekonomicznego min. średniego
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku księgowym (pełna księgowość)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Dokładność i precyzyjność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • bardzo dobry zespół współpracujących pracowników
  • pracę na wielojęzycznym oprogramowaniu klasy ERP
  • szkolenia wewnętrzne i księgowe

Adres firmy: Strefowa 16, Dzierżoniów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacje (CV + list motywacyjny) proszę przesyłać na adres: praca@mcnskc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.