PRACA w Dziale Logistyki

środa, 23.5.2018 11:46 4253

RULMECA POLAND Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie się rozwija. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Miejsce Pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

- współpraca z agencjami i urzędami celnymi
- przygotowywanie dokumentacji handlowej
- organizowanie i zlecanie wysyłek i odbiorów (export, import)
- inne prace biurowe wspomagające pracę działu logistyki

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie
- znajomość pakietu MS Office
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę
- możliwość pracy w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail:rekrutacja@rulmeca-poland.com
wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Na ofertach prosimy o zamieszczanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.