PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 19 lipca 2019

Wincentego, Wodzislawa

PRACA w Cooper Standard

środa, 26.6.2019 14:57 , odsłony: 3012

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Dzierżoniowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz Zespół na stanowiskach:

DESIGNER- KONSTRUKTOR OPRZYRZĄDOWANIA

Miejsce pracy: Dzierżoniów (DESIGNER/DZ/2019)

Główne zadania:

  • wsparcie działu produkcyjnego w rozwiązywaniu pojawiających się problemów technicznych, występujących przy procesie wytłaczania,
  • projektowanie elementów maszyn i urządzeń oraz elementów usprawniających pracę istniejących rozwiązań,
  • opracowanie, wykonanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej,
  • nadzorowanie prac wdrożeniowych,
  • współuczestnictwo w pracach zespołów projektowych,
  • współuczestnictwo  w analizach FMEA,
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku: mechanika i budowa maszyn, inżyniera procesowa, automatyka, mechatronika,
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży Automotive,
  • doświadczenie w projektowaniu narzędzi wytłaczających w przemyśle gumowym,
  • znajomość zagadnień dot. płynięcia mieszanek gumowych,
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Flow Simulation oraz weryfikowania otrzymanych wyników,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • projektowanie w środowisku CAD, preferowany SolidWorks, Inventor,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (znajomość metody wymiarowania wg ISO 129),
  • znajomość metod spawalniczych i obróbki plastycznej – kształtowanie blach,
  • znajomość filozofii LEAN (TPM, 5S, SMED, POKA YOKE),
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki.

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Dzierżoniów(ELE/DZ/2019)

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń
  • Inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. Serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja
  • Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe
  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane po wyżej 1kV
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Mechatronika, Automatyka)
  • Mile widziana znajomość automatyki
  • Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  •   stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •   możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
  •   szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  •   bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Dzierżoniów

  • Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
  • Prace wykończeniowe,
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

        zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, wysokiej komunikatywności.

Oferujemy:

  •   bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą, karta Multisport).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref.): rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

  •   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.
  •    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
  •    Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy Cooper Standard (w szczególności CSF Poland sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie oraz „Cooper-Standard Automotive Piotrków” z siedzibą w Warszawie) i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach w analogicznym zakresie jak objęte zgodami wyrażonymi powyżej dla Cooper Standard Polska  Sp. z o.o.
  •    Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem.

wtorek, 28.4.2015 13:33
środa, 17.7.2019 15:42
poniedziałek, 15.7.2019 15:02
piątek, 12.7.2019 15:02
czwartek, 11.7.2019 12:40
czwartek, 3.11.2016 18:04
czwartek, 11.7.2019 12:37
czwartek, 11.7.2019 10:28
czwartek, 11.7.2019 08:59
piątek, 12.5.2017 11:09
środa, 26.6.2019 14:57
wtorek, 9.7.2019 20:00
wtorek, 9.7.2019 16:24
piątek, 6.4.2018 16:30
środa, 26.6.2019 13:24
poniedziałek, 25.3.2019 09:39
sobota, 1.9.2018 14:25
wtorek, 26.2.2019 19:40
poniedziałek, 4.1.2016 09:58
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
www.kasprowiczauto.pl
Autocentrum JOL-LAK
Radiotaxi BIS
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork