PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty

PRACA - Tokarz

piątek, 2.10.2020 13:11 , odsłony: 1063
kategorie artykułu:

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. w Bielawie poszukuje

TOKARZA

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarki
  • Ustawienia parametrów
  • Wprowadzanie korekt
  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Wymiana narzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek lub ukończony kurs
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr
  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę z renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
  • Kartę multisport

CV proszę wysyłać mailowo na adres: kadry@liwlewant.pl

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Liw Lewant Sp. z o.o. , ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa Pani/Pana danych osobowych w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym."

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu kadry@liwlewant.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

      Obsługa tokarki

      Ustawienia parametrów

      Wprowadzanie korekt

      Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej

      Wymiana narzędzi

Wymagania:

       Doświadczenie w obsłudze tokarek lub ukończony kurs

       Znajomość rysunku technicznego

       Znajomość narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr

       Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej

       Uczciwość, rzetelność, pracowitość

Oferujemy:

      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      Atrakcyjny system wynagrodzeń

      Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

      Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

      Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

      Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

      Kartę multisport

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Liw Lewant Sp. z o.o. , ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa Pani/Pana danych osobowych w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

wtorek, 28.4.2015 13:33
wczoraj, 17 godz temu
środa, 28.10.2020 09:09
wtorek, 27.10.2020 12:06
poniedziałek, 26.10.2020 09:05
piątek, 12.2.2016 22:24
wtorek, 20.10.2020 13:25
poniedziałek, 12.10.2020 13:40
poniedziałek, 5.10.2020 11:10
wtorek, 20.10.2020 16:08
poniedziałek, 19.10.2020 20:02
piątek, 16.10.2020 14:00
środa, 26.8.2020 09:18
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 8.10.2020 10:32
wtorek, 6.10.2020 16:29
piątek, 2.10.2020 13:11
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
środa, 11.5.2016 10:11
tanie laptopy poleasingowe
Autorejestrowanie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sprzęt rehabilitacyjny