PRACA - szwaczka, składacz, krojczy i inne

poniedziałek, 11.10.2021 13:14 2037

BIG-POL Sp. z o.o.
58-240 Piława Górna
Ul. Młynarska 4

Firma BIG-POL istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Zajmujemy się produkcją kontenerów elastycznych BIG-BAG.

Zatrudnimy pracowników na stanowisku:

SZWACZKA

miejsce pracy: Piława Górna

Zakres obowiązków:

  • praca jako szwaczka przemysłowa
  • obsługa maszyn przemysłowych do szycia

Wymagania:

  • umiejętność szycia na maszynach przemysłowych
  • praca z podstawowymi schematami krawieckimi lub osobom niewykwalifikowanym zapewniamy przyuczenie do zawodu
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami
  • praca w zgranym zespole
  • system jednozmianowy w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku

SKŁADACZ-PAKOWACZ-KROJCZY-DRUKARZ-PRACOWNIK TRANSPORTOWY

  • krojenie tkanin, drukowanie, foliowanie, układanie i pakowanie  uszytych kontenerów elastycznych BIG-BAG

Wymagania:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami,

Praca od zaraz!

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową: i.wichlacz@big-pol.com.pl,

lub telefonicznie: 74 832 55 11

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, prowadzonej przez BIG-POL Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 roku poz. 1000)