PRACA - sprzedawca w sklepie

piątek, 15.7.2022 16:15 1723

Stabilna firma z branży meblarskiej  poszukuje  do pracy

SPRZEDAWCY

PRACA w sklepie w Świdnicy
Wymagania:

- wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe,
- obsługa komputera w zakresie excel i word - podstawowa, mile widziana znajomość platformy sprzedaży on line wordpress,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli.

Oferujemy:

- pracę opartą na umowie o pracę lub samozatrudnieniu - do wyboru przez wybranego kandydata,
- służbowy laptop i telefon,
- godziny pracy do ustalenia,
- wynagrodzenie podstawowe gwarantowane, oraz czytelne warunki dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego.

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż stacjonarna i internetowa,
- obsługa sprzedaży na stronie - wyszukiwanie rozwiązywania problemów, wprowadzanie produktów, aktualizacja cen itp.,
- fakturowanie sprzedaży i prowadzenie dokumentacji,
- pakowanie i wysyłka paczek kurierem (spokojnie, to sporadyczne przypadki, ale czasami występują),
- dbanie o porządek w salonie,
- aktywne wyszukiwanie kontrahentów, Klientów poprzez kontakty telefoniczne, mailing,
- dbanie o relacje z Kontrahentami.

Prosimy o przesyłanie ofert zawierających kilka informacji o sobie i koniecznie cv na adres dwojcik1978@gazeta.pl