PRACA - specjalista w dziale RUM

piątek, 4.1.2019 12:30 5322

NZOZ SZPITAL POWIATOWY W DZIERŻONIOWIE SP. Z O.O. ZATRUDNI SPECJALISTĘ W DZIALE ROZLICZEŃ USŁUG MEDYCZNYCH

Zakres obowiązków:

  • obsługa kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • rozliczanie świadczeń medycznych,
  • prowadzenie rozliczeń wewnętrznych,
  • monitorowanie udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów,
  • pełna obsługa Portalu Świadczeniodawcy,
  • przygotowywanie ofert na świadczenia medyczne,
  • prowadzenie korespondencji z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • monitorowanie i bieżąca analiza zewnętrznych regulacji prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ itp.),
  • dostarczanie statystyk i raportów na potrzeby szpitala.

Wymagania:

  • znajomość systemów służących do rozliczeń świadczeń z NFZ,
  • umiejętność obsługi Portalu Świadczeniodawcy,
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ),
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • inicjatywa w działaniu, sumienność, dokładność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: kadry@szpital.dzierzoniow.pl  w terminie do dnia 31 stycznia 2019 r.

SKŁADAJĄC SWOJĄ OFERTĘ, PROSIMY O DOŁĄCZENIE OŚWIADCZENIA DOTYCZĄCEGO ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

04.01.2019 r.