PRACA - Specjalista ds. zakupów

środa, 3.8.2022 11:13 858

Boxmet Medical Sp. z o.o. w Piskorzowie zatrudni na osobę na stanowisko -  Specjalista ds. zakupów

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zamówień do dostawców
  • Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych
  • Planowanie zakupów produkcyjnych
  • Kontrola i nadzór nad terminowością dostaw
  • Współpraca z dostawcami, budowanie dobrych relacji
  • Codzienna kontrola zapasów materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów, logistyki i/lub planowania
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Znajomość j. angielskiego
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Jedna zmiana
  • Ambitne samodzielne stanowisko
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, podnoszenie kwalifikacji i samorealizacji

 CV prosimy przesyłać na e-mail: rcybulska@boxmet.com.pl