PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 19 grudnia 2018

Gabrieli, Dariusza

PRACA - specjalista ds. technicznych

poniedziałek, 26.11.2018 14:35 , odsłony: 1763

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej Grupy RULMECA – światowego lidera,   jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

specjalista ds. technicznych

miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne pracowników działów związanych z produkcją,
  • współpraca z działem technologii i produkcji w zakresie bieżących zamówień,
  • praca z lokalnym zespołem oraz zdalnie z firmą holdingową we Włoszech i zakładem w Niemczech,
  • udział w tworzeniu dokumentacji/specyfikacji technicznych,
  • współudział w aktualizacji dokumentacji technologicznej,
  • udział w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • optymalizacja procesów technologicznych w oparciu o posiadany park maszynowy,
  • udział w optymalizacji procesu produkcji,
  • współudział w projektach technologicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne  (mile widziane osoby prosto po studiach),
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • znajomość MS Office, AutoCAD, Inventor,
  • uprawnienia SEP do 1 KV mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podróży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • warunki zatrudnienia uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia,
  • dostosowany do umiejętności kandydata okres wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  •  benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

dzisiaj, 1 godz temu
czwartek, 6.12.2018 11:16
czwartek, 13.12.2018 08:44
wtorek, 20.11.2018 12:37
poniedziałek, 10.12.2018 19:05
czwartek, 6.12.2018 10:22
piątek, 6.4.2018 16:30
piątek, 7.12.2018 15:22
piątek, 23.11.2018 14:30
piątek, 17.8.2018 13:57
sobota, 1.9.2018 14:25
środa, 14.2.2018 10:06
wtorek, 23.10.2018 00:00
wtorek, 2.10.2018 16:00
sobota, 7.1.2017 13:54
piątek, 12.5.2017 11:09
piątek, 9.9.2016 20:30
poniedziałek, 18.6.2018 14:34
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
poniedziałek, 23.10.2017 18:17
środa, 11.5.2016 10:11
Radiotaxi BIS
Katrin salon kosmetyczny
Szpital LATAWIEC
Restauracja Gaspar