PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

PRACA - Specjalista ds. Kadr i Płac

niedziela, 6.9.2020 17:52 , odsłony: 1618

Biuro Rachunkowe DEKRET Jolanta Bukowska z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Szafirowa 6 zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów, a w szczególności:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku
  • Naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności
  • Obsługa umów cywilnoprawnych
  • Znajomość zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS (znajomość programu Płatnik), US, PFRON
  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima Kadry i Płace Plus

Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę. Zapewniamy dostęp do szkoleń i poszerzania wiedzy z zakresu kadr i płac.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@dekretbiuro.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Udzielam zgody Administratorowi Danych – Biuro Rachunkowe DEKRET Jolanta Bukowska. (ul. Szafirowa 6, 58-200 Dzierżoniów) na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.”

dzisiaj, 5 godz temu
sobota, 24.10.2020 14:30
4
piątek, 23.10.2020 11:00
czwartek, 22.10.2020 15:30
czwartek, 22.10.2020 14:45
2
czwartek, 22.10.2020 15:10
czwartek, 22.10.2020 15:05
7
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Katrin salon kosmetyczny
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Radiotaxi BIS
tanie laptopy poleasingowe
Studio Językowe Status
Restauracja Gaspar
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Wymarzone wesele
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
HOTEL MIODOWY