PRACA - Specjalista ds. Controllingu Finansowego

poniedziałek, 4.12.2023 15:52 2465

GE Aviation jest amerykańską grupą z branży lotniczej działającą na całym świecie, a nasz zakład produkcyjny Unison Engine Components Poland w Dzierżoniowie stanowi ważną część tej grupy. Zajmujemy się produkcją elementów do silników samolotowych. Kultura organizacyjna grupy GE skupiona jest na bezpieczeństwie Pracowników, wspólnie tworzonej jakości, dbałości o koszty oraz czas dostawy. Każdego dnia pracujemy jako jeden zespół, aby realizować cele biznesowe oraz wspierać naszych Pracowników w ich rozwoju.

Specjalista ds. Controllingu Finansowego

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków:

  • Kierowanie procesem miesięcznego raportowania finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem wyników produkcji i zarządzania zapasami, w tym analizy odchyleń i raportowania zarządczego.
  • Pomoc w przygotowaniu rocznych budżetów, prognoz i długoterminowych planów finansowych.
  • Analiza danych finansowych, identyfikacja trendów, odchyleń i szans.
  • Księgowanie zwiększeń, zbycia i amortyzacji środków trwałych wg polskiej ustawy o rachunkowości i US GAAP.
  • Kontrola wydatkowania budżetu CAPEX.
  • Obliczanie i przygotowanie deklaracji na podatek od nieruchomości.
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu gromadzenia odpowiednich informacji do analizy finansowej.
  • Bieżące przygotowanie doraźnych analiz finansowych i raportów w celu wsparcia procesu decyzyjnego.
  • Ciągłe doskonalenie procesów i systemów finansowych w celu zwiększenia wydajności zakładu i dokładności danych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne.
  • Minimum trzy lata doświadczenia zawodowego w dziale finansowym w międzynarodowej firmie.
  • Bardzo dobrą znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).
  • Znajomość zasad rachunkowości i analizy sprawozdań finansowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pomysłowość i zaangażowanie.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i współpracy w dynamicznym środowisku.
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Duża dbałość o szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Oracle będzie dużym atutem.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży lotniczej i brak monotonii w pracy.
  • Możliwości realnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjny system premiowania oraz bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, pakiet emerytalny PPE, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus oraz Fundusz Socjalny ZFŚS i inne.
  • Kompleksowy program szkolenia stanowiskowego i wdrożenia w zadania.
  • Kawę i herbatę dla wszystkich Pracowników.

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zapewniamy miłą atmosferę pracy promującą kulturę Inclusion & Diveristy (włączanie różnorodności).
  • W naszej firmie zostaniesz zawsze wysłuchany – komunikację stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Jeśli jesteś nastawiony na rozwój zawodowy my zapewnimy Tobie taką możliwość.

Dołącz do najlepszych! Dołącz do Nas!

Formy składania aplikacji:

CV można wysłać na adres e-mail: rekrutacja.unison@ge.com

lub

Zostawić na Portierni Zakładu, który mieści się przy ulicy Nowowiejskiej 50A w Dzierżoniowie. Wybierając formę złożenia aplikacji osobiście prosimy o wpisanie stanowiska pracy, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o zawarcie następującego zdania w swoim dokumencie aplikacyjnym (CV):

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L119 z 4 maja 2016 r., str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Nowowiejska 50A w celach związanych z prowadzeniem aktualnego procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że przed wyrażeniem niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych zostałem poinformowany o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie”.