PRACA - spawacz

piątek, 18.1.2019 14:47 1635

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz - bez uprawień, posiadający praktyczną umiejętność spawania

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ,
  • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
  • indywidualne stanowiska spawalnicze,
  • BENEFITY: premie kwartalne i roczne, dotacje do obiadów, wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport, ubezpieczenie medyczne Medicover, ubezpieczenie medyczne Generali, zapomogi finansowe, system poleceń pracowniczych, imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, paczki mikołajowe dla dzieci pracowników, imprezy sportowe, dodatek samokontroli wyrobu,
  • przerwę 30-minutową wliczaną do czasu pracy,
  • elastyczność w pracy zmianowej,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Obowiązki:

  • montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu (I-625),
  • odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji klienta,
  • przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania:

  • umiejętności ślusarskie niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
  • umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych,
  • umiejętność spawania, mile widziana metoda TIG - nie jest wymagany kurs.

Trenkwalder ul. Brzegowa 105A, pok. 120 (Tailor)

Tel. 693 904 158

m.krynicka@trenkwalder.com

Agencja zatrudnienia cert. 136