PRACA - spawacz / ślusarz / monter konstrukcji stalowych

wtorek, 8.9.2020 10:48 1788

Firma STALUX z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Brzegowej 105a

zatrudni pracowników na stanowisko:

SPAWACZ / ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zakres obowiązków:

–   spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z powierzoną dokumentacją,

–   montaż elementów wg rysunku technicznego,

–   wykonywanie prac ślusarskich,

–   obróbka elementów metalowych.

Wymagania:

–   doświadczenie na stanowisku,

–   umiejętność czytania rysunku technicznego,

–   umiejętność obsługi elektronarzędzi,

–   brak przeciwskazań do pracy powyżej 3m,

– komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

–   stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

–   niezbędne narzędzia pracy,

–   przyjazną atmosferę,

–   atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@stalux.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."