PRACA - ślusarz/ operator obrabiarek skrawających

czwartek, 12.7.2018 15:09 1086

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

ŚLUSARZ/OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:
- obsługa obrabiarek skrawających

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze obrabiarek mile widziane
- podstawy czytania rysunku technicznego
- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obsługiwanych maszyn
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych elementów
- komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:
- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w systemie jednozmianowym
- niezbędne szkolenia wewnętrzne
- możliwość rozwoju zawodowego
- premię motywacyjną

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.