PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 30 listopada 2020

Andrzeja, Maury

PRACA - Sales Manager

środa, 28.10.2020 19:10 , odsłony: 1886

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Sales Manager

Opis stanowiska:

  • zarządzanie pracą działu handlowego
  • tworzenie raportów sprzedaży oraz prezentacji
  • opracowywanie strategii sprzedaży produktów
  • realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży
  • tworzenie nowych projektów pod kontem usprawnień dla klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • sporządzanie ofert handlowych dla kluczowych klientów
  • negocjacje handlowe z kluczowymi klientami
  • regularna wizytacja oraz wsparcie techniczne nowych oraz obecnych kluczowych klientów
  • nadzór nad zachowaniem odpowiednich standardów jakościowych obsługi klienta
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie o nowe produkty dostępne w grupie
  • współpraca oraz doradztwo dla zespołów sprzedaży w grupie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość pakietu office
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie stałe + premia zależna od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia
  • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim (warunek konieczny), na adres: rekrutacja@rulmeca-poland.com

Klauzula zgody

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

wtorek, 28.4.2015 13:33
sobota, 1.9.2018 14:25
poniedziałek, 23.11.2020 16:08
piątek, 20.11.2020 08:56
piątek, 12.2.2016 22:24
poniedziałek, 24.8.2020 09:09
sobota, 9.5.2020 12:12
wtorek, 20.10.2020 16:08
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
środa, 11.5.2016 10:11
piątek, 30.1.2015 22:45
sobota, 7.1.2017 13:54
poniedziałek, 5.1.2015 13:08
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
Studio Językowe Status
HOTEL MIODOWY
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Gaspar
Mati Autogaz
tanie laptopy poleasingowe
Autorejestrowanie
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE