PRACA - Recepcjonistka / Recepcjonista

wtorek, 9.7.2019 14:16 2014

Hotel w Dzierżoniowie poszukuje osób na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

Opis stanowiska:

  • obsługa gości według wyznaczonych standardów (zakładanie rezerwacji, wymeldowanie i zameldowanie Gości, rozliczanie Gości, wystawianie faktur)
  • koordynowanie przepływu dokumentów
  • zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel

Wymagania:

  • osoba po 25 roku życia
  • doświadczenie na stanowisku recepcjonisty
  • nienaganna prezentacja i kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w tygodniu i w weekendy (6:00 -14:00, 14:00 -22:00)
  • znajomość języków obcych (angielski bądź niemiecki).
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • premię uzależnione od wyników

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@hotelmiodowy.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923”.