PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 20 września 2021

Filipiny, Eustachego

PRACA - Pracownik produkcji / Operator Obrabiarek

poniedziałek, 16.8.2021 18:14 , odsłony: 1260

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Opis stanowiska:

- obsługa obrabiarek skrawających

- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

- nadzór nad prawidłową pracą maszyny

- sprawdzanie pod kątem jakościowym wykonanych detali z przy użyciu narzędzi pomiarowych

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń

- zaangażowanie, sumienność i samodzielność

- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilne warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

- bardzo dobrą atmosferę pracy

- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com
w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Osoba do kontaktu: kierownik produkcji tel. 604 461 486 lub lider produkcji tel. 508 920 977

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

wtorek, 28.4.2015 13:33
poniedziałek, 31.5.2021 11:07
poniedziałek, 31.5.2021 11:13
poniedziałek, 31.5.2021 14:12
poniedziałek, 31.5.2021 14:17
poniedziałek, 31.5.2021 11:00
czwartek, 16.9.2021 10:35
piątek, 12.2.2016 22:24
poniedziałek, 6.9.2021 10:55
czwartek, 2.9.2021 10:02
sobota, 1.9.2018 14:25
czwartek, 19.8.2021 21:04
czwartek, 11.3.2021 10:39
czwartek, 29.7.2021 12:17
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
wtorek, 13.7.2021 13:35
czwartek, 1.7.2021 22:09
środa, 13.1.2021 10:33
Sprzęt rehabilitacyjny
Sushi Dzierżoniów
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Basen Fitness Aquarius
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Autocentrum JOL-LAK