Praca - PRACOWNIK MAGAZYNU - PAKOWACZ

środa, 26.8.2020 12:56 4279

Firma z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni pracownika na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU- PAKOWACZ / KOMPLETACJA PACZEK. Miejsce wykonywania pracy: Bielawa

Zakres obowiązków:

- kompletacja zamówień na podstawie dokumentu (paragonu, faktury)

- pakowanie paczek

- wydawanie kurierowi do transportu gotowych przesyłek

- przyjmowanie towaru

Wymagania:

- odpowiedzialność

- komunikatywność

- zdolność szybkiego uczenia się

- zaangażowanie

- nie wymagamy doświadczenia - szkolenie stanowiskowe po podpisaniu umowy

Oferujemy:

-pracę w systemie dwuzmianowym : 6-14, 14-22,

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat – początkowo umowa zlecenie przez okres 3 miesięcy;

- pracę w młodym i przyjaznym zespole,

- szanse na zdobycie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

- atrakcyjny system wynagrodzenia,

PRACA OD ZARAZ !!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : p.stepien@firmadenix.com

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami!

Kontakt email : p.stepien@firmadenix.com