PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 20 września 2020

Filipiny, Eustachego

PRACA - Pracownik Działu Serwisu IT

środa, 28.8.2019 20:16 , odsłony: 3246
kategorie artykułu:

poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Serwisu IT
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość budowy komputerów PC oraz zagadnień sieciowych LAN/WAN
  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows,
  • znajomość oprogramowania sprzedażowego,
  • znajomość urządzeń fiskalnych,
  • znajomość i umiejętność zabezpieczania danych, odzyskiwania danych,
  • znajomość systemów monitoringu wizyjnego,
  • prawo jazdy kat. B.

Preferujemy osoby które cechuje:

Umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań, umiejętność logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów, a przede wszystkim chęć rozwijania się, zdolność samokształcenia, komunikatywność, pasja informatyczna.

Dodatkowo mile widziana będzie:

  • znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Serwer i/lub Linux
  • znajomość przynajmniej jednego systemu ERP - (wiedza o funkcjonowaniu systemów informatycznych dotyczących sprzedaży, magazynów, produkcji itd.).

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie serwisu sprzętu i oprogramowania komputowego,
  • pomoc techniczna w zakresie informatycznym zdalnie i u klienta,
  • usuwanie awarii i problemów technicznych na komputerowych stanowiskach pracy,
  • konfiguracja/usuwanie awarii sieci informatycznych LAN/WAN,
  • bieżąca kontrola prawidłowości działania systemów teleinformatycznych,
  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, oprogramowania systemowego,
  • instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych,
  • wdrażanie oprogramowania ERP.

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju i realizacji zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane proszone są oprzesłanie CV na adres: sklep@gatho.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nich klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w obecnym jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)”.

wtorek, 28.4.2015 13:33
piątek, 12.2.2016 22:24
czwartek, 10.9.2020 12:05
czwartek, 10.9.2020 09:30
wtorek, 8.9.2020 11:10
sobota, 11.7.2020 00:00
środa, 2.9.2020 09:54
wtorek, 1.9.2020 12:17
wtorek, 25.8.2020 14:12
czwartek, 20.8.2020 10:57
czwartek, 20.8.2020 10:52
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
piątek, 3.7.2020 09:46
piątek, 29.5.2020 11:53
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Gaspar
Autocentrum JOL-LAK
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sklepy Wielobranżowe BEJ