PRACA - pracownik działu handlowego

poniedziałek, 14.1.2019 13:49 2039

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku
Pracownik działu handlowego

Opis stanowiska:
- obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów firmy,
- przygotowywanie dokumentacji handlowej,
- pomoc techniczna w doborze produktów z oferty firmy,
- tworzenie raportów sprzedaży,
- korespondencja z zagranicznymi oddziałami firmy,
- inne prace biurowe wspomagające pracę działu handlowego.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe,
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie w podnoszenie znajomości zagadnień technicznych,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności,
- bardzo dobrą atmosferę pracy,
- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Klauzula zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: www.rulmeca-poland.com/.../Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.