PRACA - Pracownik biurowy

czwartek, 19.5.2022 11:52 2153

logo MedoraProducent odzieży medycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta detalicznego oraz hurtowego
  • obsługa sklepu internetowego
  • wystawianie faktur i paragonów
  • pisanie tekstów i redagowanie pism
  • przyjmowanie,rejestrowanie oraz wysyłanie poczty
  • obsługa firmowej poczty elektronicznej
  • archiwizacja dokumentów
  • sporządzanie planów, analiz i raportów sprzedażowych na potrzeby przełożonego

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obstugi programów MS Office oraz SOCIALMEDIA -dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesytanie CV ze zdjęciem drogą mailową na adres:

rekrutacja@medora.pl

Prosimy o dopisanie nastpującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawq z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"