PRACA - prac. gospodarczy, pracownik magazynu

piątek, 9.4.2021 12:19 1740

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Pracownik magazynu

Opis stanowiska:

- przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru
- przygotowywanie wysyłek towaru
- dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- doświadczenie w pracy w magazynie
- odpowiedzialność i rzetelność
- umiejętność pracy w zespole
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość rozwoju umiejętności
- premię motywacyjną po okresie próbnym
- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com  w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Tel. do kontaktu: 604 461 486 lub 508 920 977

Na ofertach prosimy o zamieszczanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pracownik gospodarczy

- utrzymywanie porządku na terenie firmy
- bieżące naprawy usterek
- segregacja odpadów
- koszenie trawy
- odśnieżanie

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe
- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących na terenie zakładu procedur i przepisów
- samodzielność
- mile widziana umiejętność wykonywania drobnych prac budowlanych, hydraulicznych

Oferujemy:

- bardzo dobrą atmosferę pracy