PRACA - prac. biurowy w kancelarii adwokackiej

poniedziałek, 21.10.2019 12:24 3582

Pracownik biurowy

w kancelarii adwokackiej

Miejsce pracy : Bielawa

Obowiązki:

  • obsługa korespondencji i telefonu,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
  • administracja biura,
  • obsługa sekretariatu,
  • wspieranie adwokata i pracowników w ich bieżącej pracy,
  • kontakt z sądami i urzędami,
  • nadzór nad sprzętem i materiałami biurowymi,
  • kontakt z klientami,
  • redagowanie prostych pism.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • umiejętności pracy z ludźmi,
  • umiejętności pracy w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • nienaganna kultura osobista, otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie prawnicze lub administracyjne,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony,
  • pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowana prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15 listopada 2019 roku na adres : rekrutacja@adwokatmaniecka.pl lub składanie w siedzibie kancelarii: Kancelaria Adwokacka adw. Justyna Maniecka, ul. Wolności 24, lok. 2.17/2, 58-260 Bielawa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem: 74 647 90 49 lub 669 062 876.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.