PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty

PRACA - Operator Procesów Specjalnych

czwartek, 8.10.2020 10:32 , odsłony: 1551

Hi-P Poland to spółka wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Hi-P International z siedzibą w Singapurze, która działa na rynku światowym od 1980 roku, w sektorze telekomunikacyjnym, komputerowym, medycznym, motoryzacyjnym i elektronicznym. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 2005 roku. W Hi–P Poland zajmujemy się produkcją najwyższej jakości elementów z tworzyw sztucznych, montażem kontraktowym małego AGD oraz produkcją części dla branży motoryzacyjnej.

Do naszego Zespołu poszukujemy:

Operatora Procesów Specjalnych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

  Co oferujemy?

  • Pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku;
  • Pozytywną i przyjazną atmosferę pracy;
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Bielawy, Strzelina, Wrocławia oraz Ziębic;
  • Różnorodny pakiet socjalny, a w nim: bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków oraz wypoczynku.

  Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na produkcji;
  • Umiejętności manualnych;
  • Orientacji na precyzję i jakość oraz dbałości o szczegóły;
  • Znajomości obsługi komputera;
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego.

  Dodatkowo cenimy sobie:

  • Znajomość systemu SAP.

  Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Montaż komponentów zgodnie z instrukcją oraz wymogami jakościowymi;
  • Obsługa maszyn i urządzeń (wtryskarki) zgodnie z wymogami;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji;
  • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy.

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hi-p.com  w pliku PDF, opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV wraz z podaniem numeru ref. w temacie wiadomości.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez   Hi-P Poland Sp. z o. o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Magazynowej 8, 55-040 Kobierzyce, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w aplikacji dodatkową zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Hi-P Poland Sp. z o. o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Magazynowej 8, 55-040 Kobierzyce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:
rekrutacja@hi-p.com

Dziękujemy za Twoją aplikację, każda jest przez nas analizowana.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Tel.:  +48  71 71 00 505
Fax:  +48  71 71 00 555

www.hi-p.pl

Hi-P Poland Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 8
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce

wtorek, 28.4.2015 13:33
wczoraj, 17 godz temu
środa, 28.10.2020 09:09
wtorek, 27.10.2020 12:06
poniedziałek, 26.10.2020 09:05
piątek, 12.2.2016 22:24
wtorek, 20.10.2020 13:25
poniedziałek, 12.10.2020 13:40
poniedziałek, 5.10.2020 11:10
wtorek, 20.10.2020 16:08
poniedziałek, 19.10.2020 20:02
piątek, 16.10.2020 14:00
środa, 26.8.2020 09:18
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 8.10.2020 10:32
wtorek, 6.10.2020 16:29
piątek, 2.10.2020 13:11
czwartek, 13.8.2020 15:58