PRACA - operator obrabiarek CNC

piątek, 11.1.2019 08:57 1360

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,

 Spółka FRECH Tools Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: Bielawa

Główne obowiązki:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
  • Wykonywanie operacji obróbczych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Ocenianie wyników kontroli
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@frechtools.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn.zm. )