PRACA - operator maszyn, ślusarz

wtorek, 19.6.2018 11:28 1047

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Poszukujemy dla naszego klienta osób na stanowiska: Operator maszyn i Ślusarz.

Operator maszyn

Główne zadania:

- Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi i ilościowymi, obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

Ślusarz

- Wdrażanie pomysłów propozycji ulepszeń od pracowników produkcji;
- Prace ślusarskie poprawiające ergonomię stanowisk pracy;
- Wykonywanie drobnych napraw i modernizacji maszyn/oprzyrządowania w celu poprawy procesów produkcyjnych;
- Aktywności techniczne związane z poprawą 6S na stanowiskach pracy.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe mechaniczne jako ślusarz, tokarz lub inne z zakresu obróbki metali
- Doświadczenie w obróbce metali.

Oferujemy:
- UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ
- Stawka godzinowa + atrakcyjne premie
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
- Pakiety dodatkowe (Luxmed, Mulisport, ubezpieczenie NW)
- Otwarte i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane  prosimy przekazywać CV na adres e-mail:
biuro.dzierzoniow@gigroup.com
lub kontakt telefoniczny 783 200 450.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  •   Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

  •   Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Celem uzyskania szerszych informacji zapraszamy na stronę https://pl.gigroup.com.