PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 25 czerwca 2019

Lucji, Wilhelma

PRACA - operator maszyn, elektromechanik

piątek, 7.6.2019 12:29 , odsłony: 806

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Dzierżoniowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz Zespół na stanowiskach:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Główne zadania:

  • Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
  • Prace wykończeniowe,
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Dzierżoniów(ELE/DZ/2019)

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń
  • Inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. Serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja
  • Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe
  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane po wyżej 1kV
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Mechatronika, Automatyka)
  • Mile widziana znajomość automatyki
  • Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą.

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, wysokiej komunikatywności.

Oferujemy:

  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą, karta Multisport).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref.): rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

  •   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.
  •    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
  •    Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy Cooper Standard (w szczególności CSF Poland sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie oraz „Cooper-Standard Automotive Piotrków” z siedzibą w Warszawie) i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach w analogicznym zakresie jak objęte zgodami wyrażonymi powyżej dla Cooper Standard Polska  Sp. z o.o.
  •    Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem.

wtorek, 28.4.2015 13:33
poniedziałek, 25.3.2019 09:39
piątek, 6.4.2018 16:30
czwartek, 6.6.2019 08:05
sobota, 1.9.2018 14:25
wtorek, 18.6.2019 10:54
poniedziałek, 17.6.2019 13:45
czwartek, 3.11.2016 18:04
czwartek, 6.6.2019 12:52
środa, 5.6.2019 12:45
wtorek, 4.6.2019 13:47
wtorek, 4.6.2019 13:37
wtorek, 26.2.2019 19:40
czwartek, 30.5.2019 13:22
środa, 29.5.2019 21:31
poniedziałek, 27.5.2019 13:23
poniedziałek, 27.5.2019 09:36
piątek, 12.5.2017 11:09
poniedziałek, 4.1.2016 09:58
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
wtorek, 23.4.2019 09:24
poniedziałek, 28.1.2019 09:03
środa, 16.1.2019 15:28
sobota, 7.1.2017 13:54
poniedziałek, 23.10.2017 18:17