PRACA - Operator maszyn CNC

piątek, 11.6.2021 13:35 1567

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. w Bielawie poszukuje

Operatora maszyn CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych
  • praca w oparciu o zasady BHP
  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC – dobrze widziane
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa przyrządów pomiarowych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność pisania programów obróbczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
  • gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
  • kartę multisport

CV proszę wysyłać mailowo na adres: kadry@liwlewant.pl

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Liw Lewant Sp. z o.o. , ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa Pani/Pana danych osobowych w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu kadry@liwlewant.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.