PRACA - operator CNC

piątek, 15.3.2019 14:46 1022

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub kurs operatora maszyn CNC
  • Minimum podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Chęć zdobywania doświadczenia na stanowisku operatora maszyn
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Obsługa maszyny CNC sterowanej numerycznie (giętarki lub wykrawarki)
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych
  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

OFERUJEMY

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Pracę na pełny etat
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Szeroki pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta lekowa, dofinansowanie obiadów, premia na święta, ubezpieczenia grupowe, family day)
  • Płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Magdalena.Legierzynska@nVent.com, za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
 NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów