PRACA - Operator CNC – Frezer CNC / Operator CNC - Programista

poniedziałek, 6.2.2023 10:04 1899

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na następujące stanowiska pracy:

OPERATOR MASZYN CNC – FREZER CNC

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją;
  • Ustawianie detali korzystając z programów przygotowanych przez technologa;
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn;
  • Kontrola jakościowa nad wykonywanymi detalami;
  • Obsługa maszyn CNC;
  • Praca w systemie 2-zmianowym;

Oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku FREZER CNC - warunek konieczny
  • Obsługa frezarki w zakresie prac narzędziowych, znajomość cykli obróbczych, samodzielny dobór narzędzi;
  • Znajomość rysunku technicznego i praktycznej obsługi maszyny sterowanej numerycznie;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Mile widziana znajomość sterowania maszyn Haas, Okuma, Ultimax;
  • Zdolności manualne, dokładność i precyzja;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;
  • Chęć rozwoju zawodowego.

OPERATOR CNC / PROGRAMISTA

  • Projektowanie w środowisku CAD/CAM (CAM preferowany Edgecam/NX ), (CAD – praca na zdefiniowanej wcześniej geometrii, drobne modyfikacje modeli – ogólna znajomość programów CAD)
  • Przetwarzanie projektu na język maszynowy – programowanie obróbki skrawaniem obrabiarek 3 i 5-osiowych
  • Dobieranie narzędzi skrawających
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekujemy:

  • Udokumentowane (5 letnie) doświadczenie jako operator CNC/ Programista
  • Umiejętność obsługi maszyn i oprzyrządowania CNC oraz narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
  • Zdolności mechaniczne i dobre umiejętności matematyczne
  • Uważne patrzenie na szczegóły i podejście ukierunkowane na wyniki
  • Dobre zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w ustawianiu i programowaniu maszyn
  • Praktyczna wiedza z zakresu obróbki skrawaniem CNC

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę zmianową
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres email:

rekrutacja.firma68@gmail.com

Proszę o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.