Praca - młodszy inżynier/absolwent

środa, 22.8.2018 09:56 2321

                                                   Młodszy Inżynier/ Absolwent

                                                     Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

ZADANIA

  • Budowa i utrzymanie konfiguracji produktów w systemie
  • Opracowywanie procedur dokumentacyjnych związanych z obiegiem zmian inżynieryjnych
  • Identyfikacja potrzeb Klientów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie produktów i modyfikacji
  • Współpraca z innymi działami oraz wsparcie w zakresie wiedzy o produktach

WYMAGANIA

  • Ukończone studia wyższe, preferowane studia techniczne
  • Doświadczenie w modelowaniu CAD  lub pracy z dużymi zbiorami danych
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych
  • Mile widziane doświadczenie w MCAD – preferowane doświadczenie z  Solid Works,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu skryptów java lub VBA, lub podobnych, html, Excel i Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację * warunek konieczny

OFERUJEMY

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie.
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, Family Day, wczasy pod gruszą).
  • Stołówka pracownicza
  • Dofinansowane posiłki.
  • Prywatna opieka medyczna dla członków rodziny
  • Karta lekowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Dofinansowanie do studiów.
  • Kursy językowe (język angielski i niemiecki) finansowane w 100%.
  • Chillout Room
  • Aromantyczną kawę w nieograniczonych ilościach.

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mailowy:

Ilona.Gniadek-Czainska@nVent.coml lub pozostawienie na recepcji: NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.nVent.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.