PRACA - mechanik utrzymania ruchu

czwartek, 14.2.2019 08:43 1181

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Connectors Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

•            usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i instalacji,
•            zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych,
•            wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
•            rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
•            tworzenie raportów i dokumentacji technicznej,
•            odpowiedzialność za przebieg działań mających na celu utrzymania stanu technicznego  wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych,
•            nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w obszarze technicznym.

Wymagania:

•            znajomość procesów mechaniki przemysłowej,
•            umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
•            dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy zespołowej,
•            gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•            znajomość narzędzi TPM będzie dodatkowym atutem,
•            sumienność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań i zaangażowanie,
•            mile widziane doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
•            wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki maszyn.

Oferujemy:

•            zatrudnienie na umowę o pracę,
•            odpowiedzialną i ciekawą pracę,
•            zmianowy system czasu pracy,
•            możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
•            możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań i urządzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres production@connectors.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Connectors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Connectors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Parkowa 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.