PRACA - Magazynier

czwartek, 1.1.1970 01:00 10666

Firma ENAN S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Magazynier

(z uprawnieniami do kierowania wózkiem widłowym)

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień;
  • załadunek, rozładunek towaru;
  • kontrola przyjmowanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym;
  • rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe;
  • utrzymanie porządku na magazynie;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie;
  • aktualnych uprawnień na wózki systemowe pierwszej kategorii;
  • mile widziana znajomość WMS SAP R3;
  • uczciwości, sumienności i skrupulatności;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • prawo Jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania (stała pensja + premia);
  • umowa o pracę; pełny etat
  • stabilne zatrudnienie;
  • praca w młodym, energicznym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email: biuro@enan.com

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Udzielam zgody Administratorowi Danych – ENAN S.A. (ul. Strefowa 4, 58-200 Dzierżoniów) na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.”