Praca - MAGAZYNIER oraz OPERATOR PRODUKCJI

czwartek, 15.4.2021 14:18 1397

DOŁĄCZ, ZOSTAŃ I ROZWIJAJ SIĘ W GRUPIE SELENA !
Dołącz do grona pracowników firmy z branży chemii budowlanej!
Oferujemy pracę na stanowisku:

MAGAZYNIER oraz OPERATOR PRODUKCJI

w miłej atmosferze z możliwością zdobycia cennego doświadczenia w jednym z zakładów produkcyjnych grupy Selena FM S.A – światowego lidera chemii budowlanej.

Oferujemy:

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  •          Realna możliwość awansu
  •          Pieniężną premię miesięczną uzależnioną od wyników indywidualnych
  •          Pieniężną premię miesięczną za indywidualne osiągnięcia
  •          Pieniężną nagrodę frekwencyjną uzależnioną od niskiej absencji
  •          Program Rekomendacji Pracowników – bony pieniężne za polecenie
  •          Gwarantowane coroczne podwyżki wynagrodzenia zgodnie z wewnętrznymi regulaminami
  •          Możliwość dodatkowego zarobkowania w ramach funkcji realizowanych przez Zakład
  •          Stały okres zatrudnienia oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  •          Opiekę i wsparcie pracownika zakładu podczas pierwszych dni i tygodni pracy
  •          Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  •          Bogaty pakiet benefitów (m.in. darmowa opieka medyczna LuxMed – dostęp do wielu specjalistów na terenie powiatu dzierżoniowskiego, Karta MultiSport – placówki sportowe, bilety do kin, inne atrakcje, dofinansowanie do posiłków, imprezy integracyjne, pieniężne bony, paczki podarunkowe i wydarzenia kulturalne dla dzieci pracowników).
  •          Dogodny dojazd komunikacją miejską, miejsce pracy – Dzierżoniów

Oczekujemy:

  •          Dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  •          Odpowiedzialności i dobrej organizacja pracy własnej
  •          Precyzji w wykonywanych czynnościach
  •          Od stanowiska magazyniera: posiadanie uprawnień do kierowania wózkami widłowymi z uprawnieniami UDT (w przypadku braku uprawnień zapewniamy szkolenie)

Preferujemy kandydatów:

  •          Posiadających doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  •          Dyspozycyjnych w systemie pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku
  •          Chętnych do nawiązania długotrwałej współpracy
  •          Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia z branży chemii budowlanej

Główne zadania na stanowisku Magazyniera:

  •          kompletacja zamówień oraz wydawania towarów na podstawie dowodów rozchodowych na produkcję
  •          obsługa urządzeń magazynowych,
  •          załadunek i rozładunek samochodów,
  •          kontrola dostaw
  •           dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

Główne zadania na stanowisku Operatora Produkcji:

  •          Obsługa maszyn produkcyjnych - mieszalnik planetarny
  •          Przygotowywanie komponentów do produkcji
  •          Nadzór nad procesami produkcyjnymi
  •          Kontrola jakości wyrobów
  •          Pakowanie wyrobów
  •          Obsługa systemu ERP (kolektor)
  •          Zgodnie z karta wykonywania produktu
  •          Prowadzenie dokumentacji produkcyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego dokumentu aplikacyjnego na adres info.libra@selena.com lub o kontakt telefoniczny 746465108.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”