Praca - lakiernik

wtorek, 18.8.2020 10:40 1258

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. w Bielawie poszukuje:

lakierników

Opis stanowiska:

  • przygotowanie detali ( opraw okularowych) pod pokrycia lakiernicze,

  • wykonywanie pokryć malarskich detali.

  • mieszanie farb do uzyskania odpowiedniego koloru,

  • przygotowanie odpowiednich proporcji powłok lakierniczych,

  • kontrolowanie pomalowanych elementów,

  • prace pomocnicze ( naprawa wadliwych detali po lakierowaniu )

  • utrzymywanie maszyn lakierniczych w należytym stanie

  • współpraca z innymi pracownikami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • preferowana specjalność: lakiernik,

  • dobrze widziana znajomość technologii lakierowania i obróbki powierzchniowej metali,

  • dobrze widziana podstawowa znajomość farb i lakierów oraz materiałów pomocniczych służących do nakładania powłok malarskich,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, efektywność, systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość,

  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pracę z renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

  • Kartę multisport

CV proszę wysyłać mailowo na adres: kadry@liwlewant.pl